Lamp base Aira with white shade 65cm
Färg: Vit
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Bordslampa Aira i en bränd mässingsfinish och vit cylinderformad skärm. Aira är en dekorativ, veckad bordslampa i metall. Den rustika stilen kombineras med modern design, vilket ger varje lampa en unik karaktör tack vare den handgjorde finishen. Den brända mässingsfinishen ger bordslampan ett varmt och inbjudande utseende, vilket gör den perfekt för att skapa en mysig atmosfär. Lampfotens höjd är 44cm, den totala höjden inklusive skärm är 65cm och skärmens diameter är 30cm. 1,5m svart textilsladd. Bordslampaen har justerbar E27 sockel. Max 25W. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 4374402-FR01 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Effect: | Max 25W |
| Höjd: | 44 cm |
| Djup: | 17 cm |
| Bredd: | 17 cm |
| Sladdlängd: | 150 cm |
| Vikt: | 1.750 |
| Material: | Iron |
| Trådmaterial: | Textil |
| Ursprungsland: |


