VÄLJ RÄTT LAMPSKÄRM
GUIDEVÄLJ RÄTT LAMPSKÄRM
Färg: Offwhite
Storlek:
Finns i lager
| Artikel nr: | 1420-L002 |
| Fäste: | E27 toppring |
| Finish: | Offwhite |
| Höjd: | 19 cm |
| Djup: | 20 cm |
| Bredd: | 20 cm |
| Vikt: | 0.100 |
| Material: | 100% Linne |
| Höjd i toppen: | 13 cm |
| Bredd i toppen: | 13 cm |
| Djup i toppen: | 13 cm |
| Ursprungsland: |