Bordslampa Notice 12 cm
Lampfot Notice har en industriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice lampfot kan använas som både bordslampa och vägglampa och blir komplett när du kombinerar med en snygg ljuskälla. En liten lättplacerad lampa i metall. Råguld finish. 1,8m svart textilsladd med strömbrytare ca 50cm från lampan. Höjd 10cm, bred 12cm och djup 12cm. E27 sockel. Max 40W. IP20. Ljuskälla ingår ej. Ingår i serien Notice.
| Artikel nr: | 841211 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Rustik guld |
| Höjd: | 10 cm |
| Djup: | 12 cm |
| Bredd: | 12 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Vikt: | 0.600 kg |
| Material: | 100% Metall |
