Bordslampa Notice 30 cm
Vår underbara serie Notice har en intustriell känsla och är gjord för att skapa ett vackert hem där lampfoten/taklampan/vägglampan tillsammans med en dekorativ glödlampa är i fokus. Notice lampfot blir komplett om du kombinerar den med en dekorativ glödlampa.
| Artikel nr: | 843011 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Rustik guld |
| Höjd: | 30 cm |
| Djup: | 13 cm |
| Bredd: | 13 cm |
| Sladdlängd: | 180 cm |
| Vikt: | 0.600 kg |
| Material: | 100% Metall |
