Lampshade Omera pleated
Our wonderful lampshade Omera a beautiful linen fabric, pleated. The lampshade is available in several different colors and sizes. The lampshade gives a pleasant light and is very easy to match with different lamp bases. The lampshade has a candle claw fitting.
| Article nonr: | 1620V-471 |
| Attachment: | Clip |
| Finish: | White |
| Height: | 15,5 cm |
| Depth: | 13 cm |
| Width: | 20 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Cotton with linen look |
| Outdoor: | No |
HOW TO CHOOSE LAMPSHADE
GUIDEHOW TO CHOOSE LAMPSHADE
