Lampshade Omera pleated
Our wonderful lampshade Omera a beautiful linen fabric. The lampshade is available in several different colors and sizes. The lampshade gives a pleasant light and is very easy to match with different lamp bases. The lampshade has a candle claw fitting.
| Article nonr: | 1623V-471 |
| Attachment: | Clip |
| Finish: | White |
| Height: | 16 cm |
| Depth: | 15 cm |
| Width: | 23 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Cotton with linen look |
| Outdoor: | No |
