Lampshade Omera pleated
Our wonderful lampshade Omera a beautiful plain fabric. The lampshade is available in several different colors and sizes. The lampshade gives a pleasant light and is very easy to match with different lamp bases. The lampshade has an E27 ring attachment.
| Article nonr: | 1627V-471 |
| Attachment: | E27 Ring |
| Finish: | White |
| Height: | 19 cm |
| Depth: | 20 cm |
| Width: | 27 cm |
| Weight: | 0.100 kg |
| Material: | 100% Cotton with linen look |
| Outdoor: | No |
