Bright Ljusstake Outdoor Corten 120cm
Färg: Rost
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp! Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Bright ljusstake i corténstål. Ljusstaken tillverkas i Sverige och levereras i sin ursprungliga mörkgråa stålfärg. En rostig yta bildas långsamt när produkten får stå utomhus och efter en tid är hela ljusstaken rostig och ger ett varmt intryck. Ljusstaken levereras i en kartong tillsammans med Bright ljusslinga (1897203) och 10 st Bright ljuskällor (806099). Ljusstaken kan färga av sig på vissa underlag som tex trä.
| Artikel nr: | 1892503-8060 |
| Antal ljuskällor: | 10 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Rost |
| Höjd: | 120 cm |
| Djup: | 30 cm |
| Bredd: | 108 cm |
| Sladdlängd: | 250cm cm |
| Lumen: | 80 lm |
| Livslängd: | 20000 H |
| Färgåtergivningsförmåga: | 80 RA |
| Färgtemperatur: | 2200 K |
| Vikt: | 9.000 kg |
| Material: | 100% Metall |
| Ljuskälla ingår: | Ja |
| Utomhus: | Ja |

