Förlängning till ljusslinga Bright Svart 1 m
Färg: Svart
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Bright förlängningskabel 1m.
| Artikel nr: | 2397001 |
| Sockel: | E27 |
| Finish: | Svart |
| Höjd: | 100 cm |
| Djup: | 2 cm |
| Bredd: | 2 cm |
| Vikt: | 0.250 |
| Material: | 100% Gummi |
| Ursprungsland: |

