Fönsterlampa Ester Terrakotta 24 cm
Färg: Terrakotta
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Fönsterlampa Ester i metall med en emaljfinish som efterliknar marmor. Vintage känsla med en topp i antikmässing. Terracotta finish. Diameter nedtill 24cm, höjd 12cm. 3,5 m linnefärgad textilsladd med upphängningsbygel och väggkontakt. E27 sockel, max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 4332414 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 220-240V~50Hz |
| Finish: | Terrakotta |
| Effect: | Max 25W |
| Höjd: | 12 cm |
| Djup: | 24 cm |
| Bredd: | 24 cm |
| Sladdlängd: | 350 cm |
| Vikt: | 0,5 |
| Trådmaterial: | Plast |
| Ursprungsland: |


