Wall lamp Ribble Matt black 35 cm
Färg: Mattsvart
Storlek:
Finns i lager
Behöver du hjälp? Vi guidar dig!
FRI FRAKT ÖVER 999 KR
SNABB LEVERANS
SÄKER BETALNING VIA KLARNA
Vägglampa Ribble i metall med ett hamrat dekorativt mönster. En vägglampa med modern touch som passar i många miljöer. Svart finish. Diam. 35cm och väggavstånd/djup ca 11cm. Svart plast sladd 190cm med strömbrytare ca 65cm från lampan. Skydd för glödlampa medföljer i matchande färg. E27 lamphållare. Max 25W. IP20. Ljuskälla ingår ej.
| Artikel nr: | 4223512 |
| Antal ljuskällor: | 1 st |
| Sockel: | E27 |
| Spänning: | 230V |
| Finish: | Mattsvart |
| Effect: | Max 40W |
| Höjd: | 11 cm |
| Djup: | 35 cm |
| Bredd: | 35 cm |
| Sladdlängd: | 190 cm |
| Vikt: | 1.2 |
| Material: | 100% Metall |
| Trådmaterial: | Plast |
| Ljuskälla ingår: | Nej |
| Jordad: | Ja |
| Utomhus: | Nej |
| Ursprungsland: |


